• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Заклад дошкільної освіти

У селі Маломихайлівка Дніпропетровської області відкрито НВК "дитсадок-школа"

04.01.2012
Дніпропетровська ОДА

Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації В’ячеслав Задорожний відкрив навчально-виховний комплекс (НВК) «дитсадок-школа» у селі Маломихайлівка Покровського району. Новостворене дошкільне відділення НВК розраховане на 40 місць. Тож за 2010-2011 роки у Покровському районі створено 90 нових місць у дошкільних закладах.

«З ініціативи губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині реалізується регіональна програма «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». Одним з головних завдань програми є розвиток в області мережі дошкільних навчальних закладів. У рамках цієї програми за 2010-2011 роки на Дніпропетровщині відкрито 22 дитсадки і 36 навчально-виховних комплексів «дитсадок-школа», а також 186 додаткових груп у діючих дитсадках. Таким чином, створено 3,5 тис. місць у дитсадках регіону, що на 60% зменшило потребу дітей віком до шести років у місцях в дошкільних закладах. Губернатор поставив завдання цього року повністю вирішити питання із забезпечення дітей області місцями у садочках», - сказав Вячеслав Задорожний, вітаючи громаду Маломихайлівки з відкриттям у їхньому селі НВК.

Навчально-виховний комплекс було створено на базі Маломихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня імені І.Г. Скакуна шляхом реконструкції частини приміщення школи. Зокрема, були побудовані внутрішні перегородки для дошкільного відділення, замінені вікна на металопластикові, утеплені стіни полестиролом, влаштовані зовнішні та внутрішні дверні блоки, облицьовані стіни кахельною плиткою, тощо. Дошкільне відділення новоствореного НВК розраховане на 40 місць. Це повністю задовольнить потребу дітей села віком від 3 до 6 років в охопленні дошкільною освітою.

Голова Покровської райдержадміністрації Сергій Чернявський від імені громади району подякував обласній владі на чолі з губернатором Олександром Вілкулом за всебічну підтримку проектів розвитку району. Зокрема, в частині розвитку мережі дошкільних закладів району. Він відзначив, що наразі в районі функціонує 2 НВК (в селах Новоселівка й Маломихайлівка) та 17 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності, в яких виховується 992 дитини.

Урядовий портал

/Files/images/439125_200.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 896

Коментарi

  • Фролов Кирилл

    2014-05-02 04:08:44

    А говорили что на сайте будут оценки... !...